Máte doma živé, neposedné dítě, které vnímá hudbu nebo naopak človíčka, kterého je potřeba trochu rozhýbat? Přiveďte ho k nám! Jsi dívka či chlapec, který se touží projevit tancem, pohybem vyjádřit svou fantazii? Přijď si to k nám vyzkoušet!

Img_9388_%e2%80%93_kopie_article_thumb

Taneční obor na ZUŠ OPEN 2019

Choreografie v podání žáků tanečního oboru zakončily program nazvaný Slavnost mezi sloupy 2019.

Návštěva představení baletu Malá mořská víla

Nezapomenutelný zážitek ve Stavovském divadle.

Tančíme pro radost 2019

,,Opět jsme Tančili pro radost".

Zimní taneční setkání

Ve dnech 15. - 17. února se v prostorách naší školy uskutečnilo třídenní setkání tanečníků.

Taneční workshop ve fotografii

Taneční workshop s Michalem Záhorou

Podzimní doteky

Žákyně tanečního oboru naší školy se zúčastnily multižánrového tanečního festivalu Podzimní doteky, který se konal ve dnech 8. a 9. listopadu v České Třebové.

O tanci....

V pátek 26. října se konal v koncertním sále školy první díl z cyklu videopodvečerů z historie a současnosti tanečního oboru.

Vystoupení tanečního oboru při slavnostním otvírání parku kolem kostel

Taneční vzpomínky na slavnostní otvírání parku kolem kostela v rámci akce ,,Noc kostelů“ dne 25.5.2018.

Děkovný dopis kardinála Dominika Duky

Obdrželi jsme poděkování Kardinála Dominika Duky za vystoupení žáků TO pod vedením Pavlíny Lipenské při slavnostním závěru festivalu proti totalitě MENE TEKEL.

Taneční obor v katedrále sv. Víta v Praze

Tanečnice již potřetí vystoupily v Katedrále sv Víta v Praze.