Čtyřlístek, dětský pěvecký sbor ze ZUŠ Jaroslava Kociana, účinkoval na benefičním koncertu Měšťanského pivovaru Ústí nad Orlicí společně se zpěvačkou Bárou Basikovou. Úvodním vstupem se dětský sbor představil průřezem svého repertoáru, kromě spirituálu zazněla i česká lidová či swingové písně, českou autorskou tvorbu zastoupila píseň Brusič mráz.

S populární zpěvačkou si děti zazpívaly muzikálové melodie, např. I feel pretty z Bernsteinovy West Side Story, Vše psát od prvních řádků z muzikálu Jesus Christ Superstar, či píseň Teď královnou jsem já z Kleopatry. Zazněly i stálice sborového repertoáru, např. skladby Pie Jesu od A. L. Webbera či Panis angelicus C. Francka, předvánoční čas připomněly písně Jingle Bells či české koledy.

Pro děti bylo účinkování s populární zpěvačkou skvělou zkušeností, nicméně vystoupení to nebylo první, v minulých letech už zpěváci koncertovali s Jankem Ledeckým či Jitkou Zelenkovou. Bára Basiková si spolupráci se Čtyřlístkem moc pochvalovala, po generální zkoušce se s dětmi ráda nechala vyfotit.

Benefice byla určená na podporu Mateřské školy Černovír.